Ювелірні Вироби / Угода користувача

Угода користувача

Угода

Шановний покупець! 

Перед покупкою в інтернет-магазині Shevchenko manufactory ознайомтесь, будь ласка, з умовами угоди. 

Цей текст є угодою між Інтернет-магазином Shevchenko manufactory в особі Шевченко О.М. (далі – “Інтернет-магазин”) і користувачем послуг (надалі – “Покупець”), і визначає умови придбання прикрас через сайт Інтернет-магазину. 

Основні положення: 

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. 

1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови, пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар. 

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом оформлення замовлення на сайті. 

1.4. Зробити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична, або юридична особа, яка здатна оплатити товар. 

1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару, або безготівковим банківським переказом.

Інформація про товари: 

2.1. Товар представлений в каталозі фото-зразками, які є власністю Інтернет-магазину. 

2.2. Фото кожного товару супроводжується додатковою інформацією: артикулом, описом і ціною. 

2.3. Якщо на сайті представлена недостатня кількість інформації для прийняття покупцем рішення, менеджер повинен надати її по телефону, або за допомогою засобів електронного зв'язку. 

2.4. Вартість, зазначена на сайті, може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку. 

2.5. Якщо Покупець замовив товар, ціна якого була змінена, менеджер Інтернет-магазину повинен повідомити про це по телефону, або за допомогою засобів електронного зв'язку для підтвердження, або скасування замовлення. Якщо Покупець недоступний протягом 3 днів, замовлення автоматично анулюється. 

Порядок придбання товару в інтернет-магазині: 

3.1. Замовлення може бути оформлене Покупцем на сайті, по телефону, за допомогою засобів електронного зв'язку, або через офіційні сторінки Інтернет-магазину в соціальних мережах. 

3.2. Покупець може придбати товар, представлений на сайті, в будь-якій кількості. 

3.3. Якщо замовлений товар відсутній на сайті, менеджер повинен повідомити про це Покупцеві по телефону, в соціальних мережах, або за допомогою засобів електронного зв'язку. 

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення. 

3.5. Покупець може відмовитися від придбання будь-якого товару, до моменту його відправлення. 

Доставка та передача товару Покупцеві: 

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється Новою поштою (у відділення). 

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Вихідні і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів. 

4.3. Покупець зобов’язаний на пункті видачі здійснити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару. 

4.4. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту, або комплектності. 

Оплата замовлення: 

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, сплачується Покупцем шляхом банківського переказу. 

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з моменту підтвердження замовлення.

5.3.Якщо протягом зазначеного часу грошові кошти не надійшли, Інтернет-магазин залишає за собою право скасувати замовлення. 

Порядок повернення товару, придбаного через Інтернет-магазин, при виявленні прихованого браку – ремонтне обслуговування: 

6.1. На товари, придбані в Інтернет-магазині встановлено термін, протягом якого можна здійснити ремонт виробу. Якщо протягом 5 днів після отримання замовлення було виявлено виробничий брак, Покупець може звернутися в Інтернет-магазин для здійснення ремонту. Доставка товару оплачується Покупцем, ремонт – Інтернет-магазином. 

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця. 

Інше: 

7.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити, або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд. 

7.2. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.