Ювелірні Вироби / Про компанію

Про компанію

Shevchenko manufactory – вироник ювелірних срібних прикарс із золотими пластинами

Вас вітає команда Shevchenko manufactory – один з кращих виробників срібних прикрас в Україні. Ми пропонуємо стильні дизайнерські прикраси на будь-який смак за доступними цінами. На вітчизняному ринку компанія представлена та активно розвивається з 2002 року. Комплекти прикрас від Shevchenko manufactory відомі також і за межами країни – в Польщі та Казахстані. 

Ювелірні вироби компанії вироблені виключно зі срібла найвищою 925 проби. Такий сплав відрізняється високими антикорозійними властивостями, що забезпечує гарний вигляд і довгий термін служби виробу. 

Дизайнерські ювелірні вироби для жінок та чоловіків прикрашені золотими пластинами, позолотою, італійськими ювелирними емалями, кришталями SWAROVSKI та багатьма різноманітними вставками.

Компанія Shevchenko manufactory є офіційним партнером SWAROVSKI в Україні, що дає унікальну можливість стати власником авторських прикрас з сяючими кристаллами найвищої якості.

Ювелірні прикраси купити оптом та в роздріб у виробника

Інтернет-магазині Shevchenko manufactory є єдиним офіційним магазином де представлений широкий асортимент ювелірних прикрас зі срібла: унікальні ланцюжки, браслети, сережки, каблучки, підвіси, комплекти прикрас для жінок, прикраси для чоловіків та дітей. 

Shevchenko manufactory – одна з динамічно розвиваючихся та конкуретноспроможних компаній по виготовленню авторських ювелірних прикрас. Висока якість, надійність, широкий асортимент, авторський дизайн, гарантія якості, доступність виробів та турбота про клієнтів заслуговують визнання не тільки на ринку України.

Діяльність інтернет-магазина здійснюється від імені ФОП Шевченко О.М.

Shevchenko manufactory - є офіційно зареєстрованою торговельною маркою, що засвідчує Свідоцтво №220789, видане "Українським інститутом інтелектуальної власності".