Ювелірні Вироби / Співпраця

Співпраця

Shevchenko manufactory – це широкий асортимент стильних прикрас зі срібла високої якості від виробника. Ювелірні вироби від Shevchenko manufactory - це різноманіття авторських дизайнів, елегантність та лаконічність в одній прикрасі, яка буде з вами кожного дня.

На виробництві задіяні найкращі майстри ювелірної справи, які уважно та відповідально відносяться до кожного етапу створення прикраси. На сьогоднішній день дизайнери Shevchenko manufactory розробили вже більше 1000 моделей прикрас, обєднавши найбгородніші метали – срібло 925 проби та золото 375 проби. Shevchenko manufactory пропонує один з найбільших асортиментів напівдорогоцінних каменів та італьйськіх емалей різних кольорів. Shevchenko manufactory єдиний виробник ланцюжків та браслетів машинної в'язки на будь-який смак.

З нами співпрацювати вигідно

Ставши нашим партнером, ви отримаєте:

1. Ціни від виробника

Shevchenko manufactory – виробляє ювелірні прикраси з 2002 року. За цей час фабрика встигла себе зарекомендувати, як надійний партнер на території України та за її межами. Ставши нашим оптовим покупцем, ви зможете працювати без посередників та купувати вироби по максимально вигідній ціні.

2. Величезний асортимент

Замовляючи ювелірні прикраси на Shevchenko manufactory Ви отримаєте найширший вибір (асортимент більше 1000 найменувань) стильних та сучасних прикрас по найнижчій ціні.

3. Швидка доставка

Оформлюючи замовлення на сайті, ви можете бути впевненими, що наші менеджери якнайшвидше зберуть його та відправлять до найблищого від вас відділення нової пошти.

4. Невелика сумма закупівлі

Враховуючи умови конкурентів, Shevchenko manufactory пропонує найнижчу сумму гуртової закупівлі прикрас: перше замовлення – 15000 грн. по гуртовим цінам. Ми проаналізували асортимент та вивели найефективнішу суму закупівлі, тому ви отримаєте саме такий асортимент, який дозволить привабливо та ефективно представити власну торгову точку. А наші менеджери завжди допоможуть вам обрати стильні та сучасні прикраси для першої закупівлі.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці, достатньо зателефонувати за номерами, вказаними в розділі Контакти нашого сайту або написати нам на електронну пошту.
Бізнес з Shevchenko manufactory – це вигідно, стабільно і перспективно.