Новинки

Новинки
Хрест, арт 929
Новинки
Хрест, арт 922
Новинки
Хрест, арт 994
Новинки
Хрест, арт 833
Новинки
Хрест, арт 905
Новинки
Хрест, арт 917
Новинки
Хрест, арт 908
Новинки
Хрест, арт 920
Новинки
Хрест, арт 956
Новинки
Хрест арт 919

Хіти продажу

Ювелірні прикраси – це доповнення,
яке дає можливість відчути себе особливою!

Категорії

Shevchenko manufactory – виробник ювелірних срібних прикарс, срібних прикарс з золотими пластинами

Вас вітає команда Shevchenko manufactory - один з кращих виробників срібних прикрас в Україні. Ми пропонуємо стильні дизайнерські прикраси на будь-який смак за доступними цінами. На вітчизняному ринку компанія представлена та активно розвивається з 2002 року. Комплекти прикрас від Shevchenko manufactory відомі також і за межами країни - в Польщі та Казахстані.

Ювелірні вироби компанії вироблені виключно зі срібла найвищою 925 проби. Це означає, що в 1000 масових частинах сплаву міститься тільки 7,5% домішок різних металів і 92,5% чистого срібла. Такий сплав відрізняється високими антикорозійними властивостями, що забезпечує гарний вигляд і довгий термін служби виробу.

Дизайнерські ювелірні вироби для жінок та чоловіків прикрашені золотими пластинами, позолотою, італійськими ювелирними емалями та багатьма різноманітними вставками.

Компанія Shevchenko manufactory є офіційним партнером SWAROVSKI в Україні, що дає унікальну можливість стати власником авторських прикрас з сяючими кристаллами найвищої якості.

Ювелірні прикраси купити в роздріб та оптом у виробника

В інтернет-магазині Shevchenko manufactory представлений широкий асортимент ювелірних прикрас зі срібла: ланцюжки, браслети, сережки, каблучки, підвіси, комплекти прикрас для жінок, прикраси для чоловіків та дітей, так як є одним з небагатьох виробників на території України.

Shevchenko manufactory може запропонувати більш ніж 145 різноманітних видів ланцюжків різної довжини та ваги.

Shevchenko manufactory – одна з динамічно розвиваючихся та конкуретноспроможних компаній по виготовленню авторських ювелірних прикрас. Висока якість, надійність, широкий асортимент, авторський дизайн, гарантія якості, доступність виробів та турбота про клієнтів заслуговують визнання не тільки на ринку України. Діяльність інтернет-магазина здійснюється від імені ФОП Шевченко О.М.