Новинки

1 090 грн
детальніше

1 810 грн
детальніше

1 440 грн
детальніше

1 500 грн
детальніше

1 710 грн
детальніше

1 390 грн
детальніше

2 030 грн
детальніше

2 590 грн
детальніше

1 645 грн
детальніше

Рекомендовані товари

1 015 грн
детальніше

1 190 грн
детальніше

1 118 грн
детальніше

2 061 грн
детальніше

2 310 грн
детальніше

3 445 грн
детальніше

1 015 грн
детальніше

1 470 грн
детальніше

1 410 грн
детальніше

Інтернет-магазин ювелірних виробів зі срібла з золотом ФОП Шевченко

Ми раді Вас вітати на офіційному сайті виробника ювелірних вироби ФОП Шевченко, м.Біла Церква. На вітчизняному ринку з 2002 року і продовжуємо активно розвиватися, наші комплекти прикрас зі срібла відомі і за межами України в Польщі і Казахстані.

Наші ювелірні вироби зі срібла зроблені виключно з металу найвищої 925 проби, які ми прикрашаємо золотими пластинами і напівкоштовними каменями. Дизайнерські ювелірні прикраси для чоловіків і жінок в інтернет-магазині www.jewelry-shevchenko.com.ua, який є офіційним партнером SWAROVSKI в Україні, це означає, що ви маєте унікальну можливість отримати насолоду від блискучими кристалами найвищої якості в наших авторських срібних виробах.

Залишайте відгуки та коментуйте нас в соц мережах. До речі, підписка на нашу сторінку facebook - гарантує Вам бути першим в курсі про новинки.

На нашому сайті ювелірних прикрас ви зможете знайти не тільки вишукані браслети з срібла з каменями, гарнітури, сережки або каблучки в зручному каталозі, а також вироби з срібла які допоможуть вам виглядати модно, ніжно та стильно.

Ювелірні прикраси купити оптом у виробника

Наші вироби - це витвір мистецтва, авторські рішення, в які наші найкращі майстри вкладають свою душу і саме тому ми користуємося популярністю і авторитетом на сучасному ринку срібних прикрас. ФОП Шевченко О.М. в Києві є одним з найбільш динамічно розвиваються і конкурентоспроможних підприємств з виробництва ювелірних виробів зі срібла зі вставками з золота з натуральними каменями. Якість і надійність, вишукана краса і порівняно низькі ціни давно здобули заслужене визнання на ринку України, а також країн СНД.

На сайті завжди представлені нові модні прикраси 2019 року зі зручним переглядів лотів з фото, завжди актуальні ціни та зворотний зв'язок.

Спеціальні пропозиції

Особливо вигідні умови ми пропонуємо нашим оптовим партнерам. Завжди відмінні ціни, залишилося уважно познайомитися з нашим інтернет-магазином і переходити в розділ Співпраця або Контакти. Також ми виключно раді нашим новим роздрібним покупцям - завжди допоможемо зробити правильний вибір, адже ювелірні прикраси зі срібла від Шевченка О.Н. припадуть до смаку кожному!